Lubaczów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser - ososba do układania towaru

Lubaczów

Cursor S.A. jest liderem wśród firm zajmujących się świadczeniem usług wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje oraz logistyka dla firm między innymi z branż: FMCG, telekomunikacja, farmacja, bankowość i finanse czy budownictwo.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na cursor.pl/.

W związku z rozwojem współpracy z jednym z naszych Klientów w międzynarodowych sieciach handlowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MERCHANDISER
miejsce pracy: TESCO Lubaczów

nr ref.: Lubaczów/0111

Zakres obowiązków:

&#61607; praca nad ekspozycją w hipermarkecie w dziale mrożonki
&#61607; wdrażanie i utrzymanie standardu ekspozycji powierzonego towaru lub grupy asortymentowej
&#61607; pilnowanie zapasów i utrzymywanie porządku w towarze magazynowanym
&#61607; bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
&#61607; przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm

Wymagamy:

&#61607; dyspozycyjności
&#61607; aktualnej książeczki z badaniami Sanepidu
&#61607; rzetelności i odpowiedzialnego podejścia do pracy
&#61607; systematyczności, punktualności i komunikatywności

Oferujemy:

&#61607; przeszkolenie
&#61607; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży handlowej
&#61607; możliwość rozwoju i awansu
&#61607; elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
&#61607; praca na umowę zlecenia
&#61607; stawka brutto 7,00 pln / godz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz zaznaczonym numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
jswider@merchandiser.com.pl/

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Styczen, 2011  12:25

Identyfikator: 262701

Wyświetleń: 2815